Вільне життя

Повернуть землю громаді

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Підволочиського району про визнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування, на підставі якого підприємство отримало у безоплатне користування земельні ділянки загальною площею понад 12 га.


Як повідомив прокурор Підволочиського району Микола Марцун, орган місцевого самоврядування замість укладення з підприємством договору оренди на 6 земельних паях, своїм рішенням передав її суб’єкту господарювання у безоплатне користування для здійснення сільськогосподарської діяльності. У результаті місцевий бюджет недоотримує кошти за використання цієї землі.

У зв’язку з цим, прокурор району пред’явив до суду позов із вимогою визнати недійсним рішення сесії органу місцевого самоврядування, на підставі якого суб’єкт господарювання отримав у безоплатне користування понад 12 га землі загальною вартістю майже 500 тис. грн.

Господарський суд Тернопільської області задовольнив позовну заяву прокуратури. Наразі місцеве підприємство добровільно повернуло землю у власність територіальної громади.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини