Вільне життя

Поправки замість сварки

Трапився нещодавно один скандальчик у Генеральній прокуратурі. Пересварилися між собою її очільник Віктор Шокін та його заступник Давид Сакварелідзе через двох прокурорів, котрих злапали на хабарах.

Як писали київські журналісти, «стара» команда, яку представляє Шокін, не дуже то й хотіла, щоби давніх знайомих і колег по професії «молода» команда ганяла. От і почубилися. Сакварелідзе розпорядився «накрити» хабарників «на гарячому», а права рука Шокіна ініціювала відкриття кримінальної справи проти нього за «захоплення адмінбудівель».

Президенту Петрові Порошенку довелося втрутитися. З одного боку, перевірені кадри не хотілося, напевно, втрачати, бо хто зна, як іще доля політична складеться. Може, знадобляться свої люди, коли доведеться вдруге на бульдозер лізти. З іншого боку, оголосив Порошенко боротьбу з корупцією, набрав закордонних спеців, а тут свої, вітчизняні, трошки опираються. Глухий кут, що не кажіть.

От і стали в нагоді закони. Правки внесли — і всіх помирили. А як будуть знову чубитися, то ще щось змінять. Досвід же є: захотів Президент більше повноважень — вніс правки в Конституцію. Захотіла Верховна Рада — і собі туди ж. Пішла одна влада, прийшла інша, «хотюнчики» змінилися — і знову потяглися вервечкою законопроекти зі змінами та потягнулися до кнопок пальчики. А як зачепили чиїсь інтереси, то знову законодавство у нагоді. Зміни чи доповнення внесли — і спокій. Зручно…

Галина КОВАЛЬ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини