Вільне життя

Портфелик від добродійників

Пакунки із зошитами, альбомами для малювання, фарбами, пластиліном, ручками й іншим канцелярським приладдям, а також наплічники отримали діти із потребуючих родин краю в рамках традиційної акції «Шкільний портфелик».

Захід уже багато років поспіль проводить тернопільський благодійний фонд «Карітас», зазначає його директор отець Андрій Марчук.

007
— Ми дуже дякуємо і Богу, і благодійникам, які мають відкрите серце й пам’ятають про цю акцію. Серед них — і наші постійні доброчинці, і громадські організації, і мережі магазинів, і тернопільські батьки, які, збираючи до школи власних дітей, пам’ятають і про обділених чужих, — каже отець Андрій. — Завдяки їм цього року «Шкільний портфелик» є щедрим та багатим, бо хоч він і не дуже наповнений, але ми змогли забезпечити більшу кількість дітей. Розраховуємо видати канцелярське приладдя близько 300 школярикам.

─ Уже вдруге набори зі шкільним приладдям отримують і діти із сімей вимушених переселенців, — додає керівник проекту «Допомога вимушеним переселенцям» ТБФ «Карітас» Наталя Масник. — Зокрема, цьогоріч «Карітас» підготував для них півсотні пакунків. Також завдяки фонду біженці мають медичний і соціальний супровід, їх забезпечують медикаментами, харчуванням, люди можуть відвідувати різноманітні культурні програми та брати участь у паломницьких поїздках.

006012

Перед початком навчального року учні, окрім подарунків, отримали ще й благословення священика на добру та плідну науку.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини