Вільне життя

Разом із найнеобхіднішим — рідні прапори

Ювілейну десяту фуру не тільки відправили, а й особисто супроводжуватимуть у зону АТО волонтери громадської організації «Схід та Захід єдині». Першу партію передач для військових на передовій завантажили у Тернополі. Під час поїздки найнеобхіднішим машину заповнять також на Шумщині, Кременеччині, Рівненщині, Київщині.


Серед майже тридцяти тонн допомоги — харчі, питна вода, форма, медикаменти та прапори. Про останні дуже просять бійці на блокпостах. Розвантажать фуру у місті Костянтинівка на Донеччині, де знаходиться логістичний центр організації. Вже звідти волонтери уточнюватимуть потреби у військових та протягом кількох днів розвозитимуть передачі безпосередньо у гарячі точки. Така схема, зауважують доброчинці, виникла невипадково.

DSCF3607
«Наш склад розміщується на сході, бо там все міняється кожну хвилину: то військові потрапили під обстріл, то снаряд уцілив у бліндаж і все погоріло, — пояснює волонтер, член правління ГО «Схід та Захід єдині» Василь Конько. — А Костянтинівка розташована так, що з неї швидко можна добратися до Попасної, Волновахи, Кримського, Пісків, Горлівки, Авдіївки. Тобто протягом півтори години бійці матимуть усе необхідне».

Вантаж та пасажирів благословили й окропили свяченою водою священики УПЦ КП та УГКЦ. Наступну фуру волонтери завдяки підтримці приватних підприємців, сподіваються спорядити у вересні.

DSCF3629DSCF3640

На фото: перед від’їздом із Тернополя.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини