Вільне життя

Сатиричні новини

Арсеній Яценюк заявив про намір обговорити з Петром Порошенком питання підвищення мінімальної заробітної плати в державі: «Разом з міністрами фінансів та соціальної політики ми будемо спільно радитися, які обсяги підняття заробітної плати реальні, чи реальні фінансові ресурси і коли ми це зможемо зробити. Я протягом цього тижня з вами закінчу всі технічні консультації та переговори з Президентом України з приводу того, як ми далі будемо рухатися в питанні підняття соціальних стандартів».


Конфіденційні джерела повідомляють, що переговори з народом України в графіку Арсенія Яценюка не передбачені. Причина – популярна українська традиція, яка гласить: коли підняли зарплати на п’ять відсотків, то чекайте підняття цін на 50 відсотків.

***

Володимир Путін заявив про те, що вже зовсім скоро Україна «встане на ноги» та разом із Росією почне будувати спільне майбутнє: «Упевнений, що, незважаючи на всі складнощі сьогоднішнього періоду, ситуація на Україні все ж таки виправиться, і Україна буде розвиватися, розвиватися позитивно».

Букмекери роблять ставки на два варіанти розвитку подій щодо того, хто швидше стане на ноги: Україна без Росії чи Україна з Росією? Причиною для цього стало парі між керманичами двох сусідніх держав. Умови парі наступні: якщо Україна «встане з колін» без допомоги Росії, тоді північна сусідка віддасть нашій державі Белгородську, Воронезьку, Ростовську області та Краснодарський край. Якщо ж Україна програє, то віддасть Росії (хоча б за ті десятки гумконвоїв) Донецьку, Харківську, Луганську області та Крим.

***

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Мартін Демпсі заявив: “Я вважаю, що одним з напрямків діяльності Росії є дискредитація або ─ що ще небезпечніше ─ створення умов, за яких НАТО не зможе виконати свої функції.”─ Демпсі додав, що поки він не відкидає ідею, що Росія, наприклад, може звернути з обраного нею курсу.

У Криму Росія успішно застосувала практику використання «зелених чоловічків» для захоплення півострова. Тепер російське військове керівництво розглядає можливість використання досвіду СРСР як у випадку дискредитації УПА, коли енкаведисти перевдягалися у стрій повстанців. Таким же чином можуть дискредитувати військових НАТО.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини