Вільне життя

“Синочку, я жити хотіла!” — призналася волонтерам бабуся з Дебальцевого

Представники волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині» розповіли про особливості своєї роботи.


За час діяльності вони відправили в АТО дев’ять фур та 26 бусів із найнеобхіднішим для військових.
Серед передач — питна вода та харчі, у тому числі зелень та ласощі, яких так бракує солдатам, одяг, обмундирування, обладнання, медикаменти.

f.14.07.15r008

Нагадаємо, група організації «Схід та Захід єдині» включає небайдужих людей з Черкащини, Львівщини, Київщини, Дніпропетровщини, Харківщини, Тернопільщини та інших областей України.

f.14.07.15r047

Волонтери періодично здійснюють рейди на схід: відправляють фуру із 25-29 тоннами допомоги.На Донбасі машину розвантажують і уже невеликими «порціями» розвозять передачі бусиками безпосередньо у зоні бойових дій. Такі короткочасні поїздки, що інколи відбуваються навіть під обстрілами, учасники групи між собою називають маршами, пояснює процес роботи прес-секретар і координатор волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині» із співпраці зі ЗМІ Ігор Крочак.

f.14.07.15r004

Інколи здійснювати їх доводиться під кулями. Якось волонтерам довелося вивозити і мешканців Дебальцеве, а також наших військових, що пішки, без жодної техніки, стомлені та знесилені відходили з міста.

f.n.p.m.01.02.15r019

Ігорю Крочаку запам’яталася одна місцева бабуся, яка стояла на сходинках будинку на двох паличках. Старенька ластівкою влетіла у бус. Коли людей привезли на у безпечне місце, бабця не змогла вийти з салону, хлопці мусили її виводити. Згодом один із волонтерів здивувався наскільки швидко бабуся потрапила в бус. Вона відповіла єдиною фразою: «Синочку, я жити хотіла!».

DSC_0492_resizef.2015r112_resize

Специфіка діяльності об’єднання, як зазначають його учасники, у тому, що допомагають військовим саме на передовій — від Волновахи до станиці Луганської.

f.n.t14.20.10.14r021_resize

Окрім того, намагаються забезпечувати потреби бійців без залучення військового керівництва.

DSC_1889_resize

Тих, хто бажає посприяти підтримці солдат, доброчинці запрошують до співпраці.

f.14.07.15r057На фото: такою під час поїздок бачать зону АТО волонтери «Схід та Захід єдині».

Фото Ігоря Крочака та Сергія Чабана

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини