Вільне життя

Суддям-хабарникам присвячено

У структурі Національного антикорупційного бюро України буде створено спеціальний відділ боротьби з корупцією в судах. Про це у своєму інтерв’ю для “ТСН” повідомив директор бюро Артем Ситник. 

«Одним із пріоритетних напрямів роботи Національного антикорупційного бюро є боротьба з корупцією в судах. Для цього у бюро буде створено спеціальний відділ, – розповідає Артем Ситник. – Саботуватимуть цю реформу, але вона здійснюватиметься. Зверніть увагу, що сьогодні вперше в історії Вищу кваліфікаційну комісію очолив не суддя, а адвокат, який ніколи не працював у державних органах. Це також свідчить про те, що є політична воля на проведення реформи.».

Зміни стосуватимуться і процесу передачі справи до суду: «Наприклад, упіймали суддю за хабар, там за три тижні вже можна направляти справу до суду, а є справи, які потребують більшої кількості слідчих дій і розтягуються на роки. Думаю, у нас не буде легких справ. Органи очікують, коли буде заява, а правильно самим виявляти корупцію. Для цього у бюро створюється аналітичний підрозділ. Для цього ж відкривається доступ до інформаційних баз. Ми не сидітимемо і не чекатимемо, коли хтось напише заяву на міністра».

Поки що не вказано точної дати створення відділу, проте у бюро зазначають, що нова структура розпочне роботу вже до кінця цього літа.

Фото з вільних джерел 

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини