Вільне життя

Судитимуть сільських голів

Прокуратура Бучацького району направила до суду два обвинувальні акти стосовно голів сільських рад у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1 та ч. 1 ст. 366 КК України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та службове підроблення), повідомляють у прес-службі прокуратури області.


Встановлено, що керівники двох сіл з метою зриву мобілізації повідомляли військовозобов’язаних та їх родичів про прибуття робочої групи військового комісаріату для вручення повісток.

Окрім того, сільські голови склали й видали працівникам військового комісаріату завідомо неправдиві довідки про те, що військовозобов’язані місцеві жителі перебувають на сезонних роботах, хоча достовірно знали, що вони перебувають за місцем свого проживання.

До слова, санкція ч. 1 ст. 114-1 КК України передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, а ч. 1 ст. 366 КК України — штраф до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини