Вільне життя

Сім’ям загиблих бійців держава обіцяє житло

Два розпорядження — про будівництво (придбання житла) для сімей загиблих в АТО військовослужбовців та про забезпечення житлом осіб, які брали участь в АТО — підписав нещодавно голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Згідно з текстами розпоряджень, як повідомляє прес-служба ОДА, структурні підрозділи обласної адміністрації та райдержадміністрації отримали відповідні доручення. Наразі покращення житлових умов потребують три родини загиблих військовослужбовців із Тернопільщини.

Як відомо, ще в травні Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов». На основі її та інших офіційних документів родини загиблих та учасників АТО можуть розраховувати на підтримку держави у житловому питанні.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини