Вільне життя

Тернопілля таки отримає 102 мільйони від децентралізації

Найближчим часом у Тернопільську область можуть надійти кошти, передбачені в рамках децентралізації. Про це повідомили в Тернопільській облдержадміністрації.

102 мільйони гривень заклали у державному фонді регіонального розвитку для того, щоби видати їх після затвердження в області Перспективного плану формування територій громад. Оскільки Тернопільська обласна рада не проголосувала за затвердження проекту цього плану, гроші не могли отримати.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна надіслав листа на ім’я віце-прем’єр-міністру України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з проханням скасувати абзац 4 пункту 4 «Порядку використання у 2015 році коштів державного фонду регіонального розвитку». У ньому йшлося про те, що спрямування бюджетних коштів здійснюється після розроблення облдержадміністрацією і схвалення обласною радою перспективного плану формування територій громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

На засіданні Кабміну 19 серпня пропоновану зміну внесли. Це означає, що гроші область отримає попри негативне голосування облради за проект Перспективного плану.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини