Вільне життя

Тернопільщина «завалила» адмінреформу

Тільки 34 депутати Тернопільської облради (із 61 необхідного) підтримали проект рішення «Про схвалення перспективного плану формування територій громад Тернопільської області». Проти реформи виступили «свободівці».

На пленарне засідання нинішньої сесії прибув нардеп від ВО «Свобода» Михайло Головко. Він кілька разів вибрав ліміт виступу перед депутатами, поки висловлював обурення поділом краю на громади. Жодної пропозиції про те, як же треба ділити область, ні депутати, ні інші присутні в сесійній залі від нардепа не почули.

Після тривалої дискусії та емоційних виступів народні обранці перейшли в режим поіменного голосування і… «завалили» проект. До того ж, майже два десятки громад, які з готовими документами чекали за позитивне рішення і підготовку до виборів, знову опинилися ні з чим. Депутати навіть не внесли відповідні питання в порядок денний.

Після розгляду проекту перспективного плану частина депутатів покинула залу, і сесія стала не правочинною. Голова облради Василь Хомінець оголосив засідання закритим. Про дату обіцяв повідомити згодом.

Ольга ХОМ’ЯК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

2 comments on “Тернопільщина «завалила» адмінреформу”

 1. Олександр Башта

  В Тернополі та області журналісти, які за гроші та звичкою працюють на будь-яку чинну владу, починають розкручувати свій “скандал” на тему – ” Чи мають право депутати облрад ігнорувати волю сотень тисяч громадян ? ” Особливо ефектно те – “сотень тисяч громадян”, я б ще додав – “обездолених попередньою владою”
  І якщо знати, що в Тернопільській обл.раді більшість депутатів ВО Свобода, то стає зрозуміло, в кого кидають свої “камні правди” такі журналісти.
  Для об’єктивності скажу, я особисто був присутній 13,08 на тій “епохальній” сесії та бачив, як “плавав та булькав щось” у відповідях на запитання сам керівник реформ пан Шумада та його провідний “експерт”, якій навіть особисто підтвердив, що в деяких громадах Тернопільщини, які на папері “вже виявили бажання об’єднатись” навіть не було проведення зборів тих громад. Не було визначено хоч одну перевагу від того об’єднання, а лише брехня на брехні.
  Так, була там одна голова міста, яка волала, що дуже і дуже хочеться їй у щось об’єднатись. То була саме та “голова”, яка дарувала вишиванки Хоптяну та подарунки іншим януковичам.
  Так от, хочу Вам сказати, що Тернопільщина буде першою, хто не ліг під примусові афери-реформи від панів ПОПи та АПЯ.
  А величезна кількість людей, незгодних з такою “колективізацією 21-го століття від ПОПи” тому підтвердження.
  Але Тернопільські змі “чомусь” винятково “брали” інтерв’ю лише у прихильників “колективізації” та активно досі поширюють їх в своїх змі, формуючи “потрібну” думку у громадян.
  Ви можете ще не розуміти всього негативу тих “реформ”, як не розуміли того, коли Вам ще в травні 2014 року казали не голосувати за президента-олігарха, а в листопаді 2014 – не голосувати за його БПП та нар.фрон АПЯ.
  Тепер починають розчаровуватись та розуміти, що не за те голосували в 2014-му. Так само буде і з тими “реформами”,
  Знайте, що об’єднавши двох жебраків, Ви ніколи не отримаєте одного багача.
  З повагою, О Башта.

 2. Кор

  Пане олександре, ви говорите термінами Свободи, яка виступає порти реформи. вони теж називають все це колективізацією і страхають колгоспами. але! я не чую жодного фахового аргументу, чому ж не можна об*єдуватися по-новому. у свободи що – фахівців нема, одні крикуни? так, є ризики, так є нові обовязки, так, треба буде головам думати, де заробити і як заробити для своєї громади. але є і вигоди, коли гроші держава передасть на місця, повноваження теж. є багато нюансів, вигод і ризиків. але перш ніж ганити ПОПу чи АПЯ, вчитайтеся в закон. принаймні, лишати оті нинішні колгоспи у вигляді адміністрації не варто. ви самі бачите, що і як відбуваєтсья в них. а критикувати адмінреформу.. так, є недоопрацювання. але є і можливості. і поки люди не будуть ходити, як стадо баранів і чекати манни з неба. треба вчитися працювати і заробляти і домагатися свого. а Свобода зараз займаєтся не турботою про колгоспи, а виборами. і ви повинні це розуміти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини