Вільне життя

Тиск – російська хвороба

У Москві знову ображені. Жаліються на візовий тиск із боку Великобританії. Бачте, не сподобалася їм «бюрократичні зачіпки» – кусючі та неприємні видалися.

Посол Росії в Британії Олександр Яковенко навіть встиг знайти міжнародні зобов’язання, які британці порушують тими «зачіпками». Звикли, одначе, росіяни, що їх усюди повинні пропускати без найменшої затримки, як гумконвої на Донбас.

А ще раніше в Москві жалілися на можливий психологічний тиск на росіян у аеропортах. Тобто тиску не було, але на нього вже пожалілися. Наперед, так би мовити.

Може, за тиждень-другий ще якийсь різновид тиску в Кремлі придумають і будуть вимагати, щоби світ його не випробовував на ніжних російських душах і тілах. Бо право на тиск має тільки Російська Федерація. Успішний «примус до дружби» в Грузії подіяв. Вдало натиснули спецслужби на Крим, тепер зависли на Донбасі, аж тріщить схід України. Але жаліються так, нібито вони потерпілі.

Недарма психологи кажуть – що людину турбує або чим вона хворіє, про те й мовить на кожному кроці, інших навіть звинувачує. Так і в сусідів – капостять Україні та світу, як тільки можуть. А на словах жаліються на «агресорів» та «поневолювачів».

Олеся ЯКУШКО

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини