Вільне життя

У «Свободі» ще один хабарницький скандал?

Ми вже повідомляли, що депутата Тернопільської обласної ради 31 липня зловили на хабарі. У ЗМІ після цього зафігурувало прізвище партійця «Свободи» Андрія Козака.

Як відомо, депутат очолює комунальне підприємство облради «Архбудсервіс». У «Свободі» заявили, що в разі підтвердження факту правопорушення мають намір виключити Андрія Козака зі своїх лав. Наразі просять правоохоронців провести об’єктивне розслідування.

Напередодні, 30 липня, не відбулося пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради. Відтак арешт Андрія Козака у деяких ЗМІ пов’язали з конфліктом між адміністрацією і фракцією «Свободи». Мовляв, через зриви сесій очільник ОДА Степан Барна отримує «на горіхи» за затримку адмінреформи в області.

Колега по фракції Козака, заступник голови ОДА Леонід Бицюра у коментарі «ВЖ+» повідомив, що це неправда. За його словами, адміністрація зацікавлена в тому, щоби депутатів у сесійній залі не меншало, адже тільки тоді вдасться проголосувати за потрібні проекти рішень. Інцидент із хабарем і затримання Андрія Козака вважає дивним, оскільки правопорушення стосується питань міста, тоді як Козак очолює підприємство обласної ради.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини