Вільне життя

У Тернополі змінять маршрутну мережу

Докупити нові тролейбуси, добудувати декілька тролейбусних ліній анонсують в управлінні транспорту Тернопільської міської ради. Також мають намір до середини вересня запровадити в громадському транспорті оплату через спеціальні банківські картки.

DSC_0217На прес-конференції начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський повідомив, що в мерії планують закупити ще чотири вживані тролейбуси. Наразі тролейбусний парк міста налічує 67 одиниць техніки.

Також збирають пропозицій від тернополян щодо змін у маршрутній системі міста. Наразі на електронну пошту і в телефонному режимі в управлінні зібрали більше двох десятків зауважень та ідей. До середини серпня їх погрупують і будуть вивчати. Опісля проведуть громадські обговорення в «Перемозі».

Окреме доручення керівництво міськради дало керівнику тролейбусного парку — подати власне бачення оновленої тролейбусної мережі. Не виключено, що будуть укладати нові тролейбусні лінії між масивами і покращувати доїзд тернополян до ринку.

Щодо оплати за проїзд через банківські картки, необхідне обладнання для громадського транспорту міська рада планує закупити до середини вересня. На місто замовлять близько мільйона карток. Ігор Мединський пояснює – хтось може картку загубити, а ще ж приїжджають у місто туристи. Вартість такого «проїзного» документу ще визначать. Планують, аби його вистачало на кілька поїздок транспортом. Наразі мова йде про одноразова, багаторазові та пільгові картки.

Водночас із появою карток з’являється проблема звільнення кондукторів. Начальник управління каже – що поробиш, у Європі теж автоматика витісняє людську працю. Може, в Тернополі колишні працівники знайдуть собі роботу деінде.

Однак тема карток наразі під великим питання. Законодавчої бази для такого нововведення в Україні ще немає. Тернопільська міська рада фактично випереджає цей процес. Проект відповідного закону тільки зареєстрований у парламенті. А в міських чиновників є тільки надія на його успішне голосування у Верховній Раді.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини