Вільне життя

Чому насправді Власова не приїхала до Тернополя?

Євгенія Власова не взяла участі в концерті до Дня Незалежності України, що відбувся вчора на Співочому полі в Тернополі. У рамках проекту Ніни Матвієнко «Україна єдина» в ньому заспівали сама Ніна Митрофанівна, Світлана Весна та гурт «Дзвони».

Євгенія Власова звернулася до мешканців файного міста через інтернет: мовляв, для неї «было удивительным узнать», що має виступати в Тернополі. Ні міська влада, ні Матвієнко начебто не контактували з нею з приводу концерту. Й ні Власова, ні її команда не підтверджували свою участь у ньому, бо день 24 серпня у них давно був зайнятий.

До нас же потрапив текст СМС-повідомлення (на фото), який Євгенія Власова надіслала продюсеру проекту: «Ирина у моих сотрудников есть достоверная информация, что у этого концерта есть политический подтекст. Поэтому мы можем с вами говорить на тему этого концерта но уже на других условиях».

Нагадаємо, що напередодні святкових вихідних заступник міського голови Тернополя Олександр Смик повідомив, що в концерті виступатиме Ніна Матвієнко зі своїм проектом «Україна єдина» й анонсував участь у ньому Євгенії Власової та гурту «Дзвони». І Ніна Матвієнко, і «Дзвони» вшанували тернополян своєю присутність, а ось Власову організатори проекту замінили Світланою Весною.

Олександр Смик запевнив, що міська влада домовлялася про концерт із продюсером проекту Ніни Матвієнко пані Іриною. Вона ж подала перелік артистів, чию участь у концерті анонсували напередодні. Про те, що Власової не буде, в Тернополі дізналися лише вчора близько обіду. За угодою, в рамках проекту одних артистів можна замінювати на інших.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини