Вільне життя

Шахраї спустошують рахунки тернополян

Телефонні шахраї продовжують видурювати готівку в тернополян. Аферисти, представляючись працівниками банку, телефонують до людей і різними способами виманюють у них персональні дані карткових рахунків. За допомогою різних махінацій зловмисникам вдається зняти гроші з чужих карток. 


За інформацією сектору зв’язків з громадськістю обласної міліції, майже щодня до правоохоронців надходять заяви від краян, які потерпіли від такого роду афер. Лише за минулі вихідні троє мешканців Тернополя після спілкування нібито з банківськими працівниками втратили з карток кілька тисяч гривень.

Розкрити такого роду шахрайства доволі складно. Зловмисники, які вчиняють афери із банківськими картками, роблять свою справу швидко. Допоки потерпілий виявить, що його ошукали, гроші вже безслідно зникають з його рахунку.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, міліціонери радять бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник телефонує зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і телефонуйте за номером банку.

Ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном. Особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку.

Намагайтеся контролювати свої особисті дані, які розміщені в соціальних мережах. Видаліть, на ваш погляд, усю небезпечну інформацію.

Ніколи не виконуйте з банкоматом дії, які вам диктує по телефону незнайомець.

Якщо підозрюєте шахрайство — блокуйте свій рахунок.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини