Вільне життя

Школа плавання для початківців

Під час канікул Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводить для школярів не лише масові старти під девізом «Олімпійське літо». В багатьох містах і селах усі бажаючі можуть, для прикладу, записатися до «Школи плавання». 

 Працівники та громадські активісти «Спорту для всіх» проводять заняття як у басейнах, так і на спеціально облаштованих ділянках відкритих водойм, які відповідають санітарно-епідеміологічним нормам.

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» організував навчання плаванню у відкритому басейні оздоровчого табору «Промінь» у Долині на Теребовлянщині і на відкритих водоймах оздоровчого табору «Лісовий» у Скоморохах Бучацького та в Залізцях Зборівського районів. Директор Залозецького «Спорту для всіх» Богдан Омельчук, який сам займається з дітьми, переконаний, що вміння плавати — життєво необхідна навичка для людей будь-якого віку.

Завдяки всеукраїнському центру обласний «Спорт для всіх» для проведення занять надав дошки для плавання, буйки для обгородження, круги, надувні рукави, спеціальний кольоровий плакат із методики навчання дітей плаванню.

На фото: під час уроку в школі плавання в Залізцях Зборівського району.

Фото Олександра Середи

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини