Вільне життя

Щоби очі Порошенка не бачили корупції

Президент України Петро Порошенко заветував закон, який дозволяв людям фільмувати моменти, коли від них вимагають грошей. Мотивував Петро Олексійович це тим, що фільмування є порушенням прав людини.

І право на подібні зйомки повинні мати лише, на думку Порошенка, кришталево чесні з реформованої ним прокуратури та ще не до кінця реформованої Аваковим міліції.

Громадські організації та журналістська спільнота обурилися цим «вето» і звинуватили Президента в покриванні корупціонерів. А ось я Петра Олексійовича розумію. Попросить якийсь голова райдержадміністрації в якогось підприємця нещасні сто тисяч за «надані послуги», а той усе зніме своїм телефоном і викладе в інтернеті. Що тоді буде? По-перше, чиновника відразу звалить з ніг гіпертонічний криз (стандартна хвороба наших корупціонерів, коли їх таки ловлять за руку). По-друге, громадські активісти негайно почнуть тицяти це відео Президенту та ще й каверзно запитувати: «Бачили ваші очі, кого призначали?» Петро Олексійович призначає велику кількість чиновників, а в разі дозволу проводити відеозйомку «слуги народу» попадалися б на хабарах щодня. Так і Президента до гіпертонічного кризу довести можна. А цього допускати не слід, бо Президент нам потрібен здоровим.

А так і очі Петра Олексійовича цього ганебного корупційного явища не бачитимуть, і, значить, серце не болітиме.

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини