Вільне життя

Відкрили «полювання» на повій

original-1338896061

Упродовж двох тижнів, із 30 липня по 14 серпня, на Тернопільщині триватиме профілактична міліцейська операція «Нічне місто». У цей період правоохоронці максимально активізують роботу з виявлення і документування протиправної діяльності злочинних груп і окремих осіб, причетних до утворення чи утримання місць розпусти, звідництва, сутенерства.

Під «приціл» співробітників органів внутрішніх справ також потраплять особи, причетні до виготовлення і розповсюдження порнографії, вуличної проституції.

— Кількість охочих заробити, продаючи власне тіло, не зменшується. Коли хтось із представниць найдревнішої професії відходять від справ чи за втручання правоохоронних органів, чи з особистих міркувань, на її місце приходить нова, — стверджує т. в. о. начальника відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Тарас Гуменний. — З’являються також нові види проституції, наприклад, із використанням мережі Інтернет. Особливого загострення подібні явища набувають у кризові для держави часи, що й спостерігаємо тепер.

Із метою встановлення порушників у сфері моралі міліціонери здійснюють ретельний аналіз рекламних оголошень у ЗМІ та Інтернеті щодо пропозицій з організації надання сексуальних послуг, участі в зйомках порнографічного характеру, високооплачуваної роботи в режимі онлайн.

Із завершенням операції «Нічне місто» діяльність правоохоронців в цьому напрямку не припиниться, співробітники міліції і в подальшому продовжуватимуть боротьбу зі злочинами проти моральності, запевняють у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини