Вільне життя

До «Кубка Бони» готові

11-300x150

Напередодні ювілейних п’ятнадцятих міжнародних літніх змагань із санного спорту «Кубок Бони» на єдиній у країні Кременецькій трасі, як завжди, людно. Лауреатів літніх Всеукраїнських стартів визначили не лише юнаки з дівчатами, але і юніори з дорослими. 

Під час перегонів молодших із них, не можна не зазначити, справжніми господарями становища почувалися гості зі Львова. А вихованцям Кременецької ОДЮСШ «Колос» пощастило вибороти лише дві бронзові медалі. За підсумками заїздів представників сильної статі на одномісних санях третій час показав Михайло Савицький. А в командній гонці-естафеті подібного успіху домоглося тріо, до якого, окрім нього, увійшли також Андрій Носиков і Анна Павець.

Остання з них невдовзі куди краще виступила в змаганнях дорослих. Додала до особистої колекції нагород два «срібла». За успіхи в перегонах жінок на одномісних санях і в командній гонці разом з іменитими земляками, учасниками останніх зимових Олімпійських ігор Андрієм Мандзієм і Олександром Оболончиком. Двоє лідерів збірної України, до речі, теж не підвів наставників. У суперечці чоловіків на одномісних санях Андрій став переможцем, Олександр виборов «бронзу».

А ювілейний «Кубок Бони», нагадаю, відбудеться вже найближчих вихідних — 14-16 серпня.

Фото із сайту Тернопільського обласного ФСТ «Колос»

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини