Вільне життя

Google змінить назву

Корпорація Google повідомила про реорганізацію. Так, вже зовсім скоро буде створена холдингова компанія Alphabet Inc. 


Про нововведення розповіли засновники Google Ларрі Пейдж та Сергій Брін, які у блозі компанії розмістили повідомлення: “Ми робили багато речей, які спочатку здавалися божевільними, – написали засновники Google Сергій Брін і Ларрі Пейдж в блозі компанії, випереджаючи новий сюрприз. – Наша компанія працює добре і сьогодні, але ми думаємо, що можемо зробити її ще краще”.

Варто зазначити, що після оприлюднення оголошення акції корпорації “підскочили” на 5% – капіталізація становить близько 450 млрд доларів.

Посаду виконавчого директора Alphabet займе Пейдж, а Брін стане президентом нової корпорації. Google очолить Сундар Пічаї.

Всі акції Google (корпорація має два класи акцій) автоматично конвертують в Alphabet. Що стосується юридичних та операційних структур, то їх формування завершиться уже протягом кількох наступних місяців. Проте вже зараз можна відвідати новий сайт Alphabet.

“Нам сподобалося це ім’я, тому що воно означає набір букв, які є частиною мови – однієї з найважливіших інновацій людства; це лежить в основі індексації пошуку Google”, – пояснюють співзасновники.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Христина Слота

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини