Вільне життя

А ще європеєць

У себе вдома, тобто в Німеччині, пан Сандро Берндт такого точно не робив би. А в Україні йому чомусь здалося, що можна «розслабитися».

Та про все послідовно. Згаданий пан є заступником військового аташе Німеччини в нашій країні. В серпні новостворена київська поліція «застукала» дипломата на порушенні правил дорожнього руху на Бессарабській площі. Гоноровий німець ознак каяття не виявляв, навпаки, вступив у конфлікт з охоронцями правопорядку. Згодом відзначився тим, що перед будівлею свого посольства припаркував машину на пішохідному переході.

Німецька дипломатична місія публічно так і не підтвердила, що інцидент з її працівником мав місце. Та недавно головний міліціонер країни Арсен Аваков повідомив: порушника вже притягнуто до адміністративної відповідальності, а його шефи принесли вибачення.

За аналогією із старим докором «А єщьо в шляпє», хочеться сказати про недипломатичного дипломата: «А ще європеєць». Але спадає на думку й інше. Може, то працівник посольства так нам «дав здачі». Адже був колись скандальчик з нашим Юрієм Луценком у німецькому аеропорту. От німець і поквитався…

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини