Вільне життя

Взимку не замерзнемо?

Синоптики здивували прогнозом на осінь-зиму: в грудні буде +7°С, а в жовтні – +10.

Україну чекають теплі осінь і зима, повідомила на прес-конференції завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту Вазіра Мартазінова. «Ані зима, ані осінь холодними не будуть. Я можу чітко сказати, температури будуть плюсові», — сказала вона, передає УНІАН.

В. Мартазінова зазначила, що заморозки в окремі дні очікуються з другої половини жовтня, але загалом місяць буде теплим, переважно температура буде близько 10 градусів.

Природне зниження температури зміниться потеплінням наприкінці листопада — на початку грудня, коли температура сягатиме 5-7 градусів тепла. Метеорологи обіцяють сніжний і морозний Новий рік. Температура повітря у третій декаді грудня знизиться до 10-15 градусів морозу, а в січні значно підвищиться. «Тільки до десятого січня будуть морозні дні, а далі температура відновиться і буде вищою за норму. Якщо мінус три градуси норма, то буде на три-чотири градуси вище, тобто нуль і плюсова температура», — сказала Мартазінова, додавши, що лютий очікується м’яким і з незначними опадами.

Підготувала Варвара СИНЯВСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини