Вільне життя

Візьмімо приклад із казахів

Про те, що на діяльності Компартії в Україні треба, нарешті, поставити хрест, у нас говорили дуже довго й дуже нудно. У черговий раз комуністи «відзначилися» організовуванням так званих референдумів щодо створення «ДНР», «ЛНР» та іншими антиукраїнськими діями.

Тож знову зазвучали заклики до суду над ними чи принаймні до зняття цієї партії з реєстрації. Та, як мовиться, з великої хмари малий дощ. Закінчилося тільки тим, що Мін’юст заборонив Компартії брати участь у виборах.

У Казахстані, на відміну від України, Майдану не було. Країна ця входить у Митний союз, де, як відомо, править бал Росія (зрештою, вона намагається верховодити в усіх об’єднаннях, до яких входить) і, звичайно ж, має неабиякий вплив на політику Астани. І при всьому цьому Міністерство юстиції Казахстану, перевіривши діяльність компартії, виявило багато порушень законодавства та звернулося в суд, який і заборонив діяльність цієї політичної сили. Компартія в країні перестала існувати.

Не побоялися казахи гніву Кремля, вчинили те, що належало відповідно до законів їхньої держави. То, може, нашій владі взяти б із них приклад?

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини