Вільне життя

Для повного щастя

Яка то «радість» перебувати в складі Росії, жителі Криму вже відчули. Колись переповнені готелі, бази відпочинку, пляжі, що на них яблуку ніде впасти було, а отже, добрі заробітки залишилися в минулому. Зате ціни підскочили на недосяжну для багатьох височінь.

І тільки комуністам на півострові, з усього видно, добре. Лише одного їм бракує для повного щастя. Однієї такої маленької деталі — барельєфа катові Сталіну. Дуже вже люблять свого божка ті, хто сповідує комуністичну ідеологію. І звернулися вони до самопроголошеного глави півострова Сергія Аксьонова із слізним проханням такого змісту: «Барельєф із зображенням генералісимуса Сталіна, полководця Перемоги 1945 року, зник за часів правління ліберального діяча Хрущова. Час відновити історичну справедливість і повернути барельєф із зображенням видатного діяча нашої держави Йосифа Віссаріоновича Сталіна».

Далі посилаються на приклад Москви, де барельєф вусатого ката вже відновлений на одній із станцій метрополітену й де такий же мають реставрувати біля центрального павільйону ВДНГ. Не варто сумніватися, що Аксьонов піде назустріч побажанням комуністів і Сталін у Криму буде. Автори листа отримають те, чого бракувало їм для повного щастя.

Погруддя «вождя народів» комуністи вже ставили то в одному українському місті, то в іншому. Щоправда, не на головних майданах, а так скромненько, біля своїх партійних офісів, а то й усередині їх. Стверджували, що робили це на вимогу ветеранів, яких на бій надихав генералісимус. Та ось не знаю про жоден випадок, аби хтось постраждав «за Сталіна» в часи Хрущова.

Щоб когось посадили, з партії вигнали чи принаймні партійну догану дали за те, що не погоджувався з викриттям «культу особи», відстоював свого улюбленого вождя. Де вже там! Ті, хто недавно молився на Сталіна, найголосніше його ганили. А дочекалися, як їм видалося, сприятливого часу й знову заспівали старої пісеньки.

М. ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини