Вільне життя

За корупційний злочин — у виправну колонію

Прокуратура області оскаржила ухвалу суду про відстрочку виконання вироку, яким директора одного з підприємств засуджено до двох років позбавлення волі за одержання хабара за вплив на нотаріуса. 


Як уже повідомляла прес-служба прокуратури області, обвинувачений, маючи знайомого нотаріуса, пообіцяв жителю Тернополя посприяти у терміновому виготовленні доручення на квартиру від імені покійної власниці, у якому буде передбачено право тернополянина розпоряджатися цим житлом.
За підроблений документ керівник підприємства вимагав у тернополянина 4000 євро. Його затримали правоохоронці після отримання від жителя Тернополя частини коштів з обумовленої суми, а саме 2000 гривень.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом) й призначено покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.

Щоб уникнути відбуття покарання у виправній колонії, засуджений звернувся до суду з клопотанням про відстрочення виконання вироку суду. Тернопільський міськрайонний суд своєю ухвалою його задовольнив.

Не погоджуючись із цим рішенням суду, прокуратура області його оскаржила. Апеляційний суд, підтримавши позицію прокуратури, скасував ухвалу суду першої інстанції.

Відтак засуджений за вчинення корупційного злочину, відбуватиме покарання у виправній колонії.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини