Вільне життя

За честь краю постояли гідно

Треба було бачити, з яким ентузіазмом готувалися на минулому тижні до мандрівки на Київщину фізкультурники з Вікторівки Козівського району. Їм, переможцям традиційних стартів «Краще спортивне село Тернопільщини», ще не доводилося виступати на всеукраїнських змаганнях. 

Зрештою, заспокоював усіх, як міг, керівник місцевого фермерського господарства «Вікторія-92» Петро Іванович Пеляк. І про комфортабельний автобус подбав, і про спортивну форму. Та й у напутніх словах відчувалася віра в свою команду. Покажете максимум із того, на що здатні, задніх аж ніяк не пастимете.

І справді, серед шести сотень учасників із двадцяти чотирьох областей своєрідної сільської олімпіади під назвою «Краще спортивне село України», проведеної 25—27 вересня Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» у селищі міського типу Немішаєво Бородянського району Київської області, прихильники здорового способу життя з Вікторівки виявилися далеко не найгіршими. Для початку більш ніж переконливо продемонстрували, як у наших селах уміють грати в настільний теніс. Титул чемпіонів дістався саме дуету з Козівського району. Молодці і футболісти. Потрапити до квартету кращих у турнірі з міні-футболу їм завадила лише прикра поразка в серії пенальті від команди із Житомирщини. Але п’яте місце — аж ніяк не привід для розчарувань.

Та і ті, від кого медалей не особливо очікували, постаралися не підвести земляків. Дванадцятими, в «золотій серединці», фінішували в змаганнях шахістів і в гирьовому спорті. А на довершення і канатоборці за гарячої підтримки голів обласного і районного «Колоса» Георгія Гунтіка та Ігоря Кульки, сільського голови Вікторівки Віри Коропецької, всієї делегації земляків зупинилися лише за крок від чвертьфіналу, виборовши в турнірі з перетягування канату 9—12 місця.

Усім, звісно ж, було цікаво, наскільки наповнилася загальнокомандна скарбничка. Не переповненою, звичайно виглядала, але з доволі вагомим набутком. Вистачило його для того, аби в суперечці згаданих 24-х збірних посісти дев’яту позицію. А найбільш щедрий урожай цьогорічні всеукраїнські старти принесли фізкультурникам села Нива Трудова Дніпропетровської області, яких, до речі, футболісти з Вікторівки здолали. За ними — збірна сіл Великий Дальнік і Червоний Розселенець на Одещині і Хрестилівська сільська рада Чорнобаївського району Черкаської області.

На фото: сільські фізкультурники Вікторівки Козівського району вибороли дев’яте місце на всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України».

Фото з архіву Тернопільського обласного ФСТ «Колос»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини