Вільне життя

Згадали друга і товариша

Уже далеко не вперше активісти олімпійського руху нашого краю провели волейбольний турнір пам’яті колишнього члена виконкому Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Василя Степановича Музики. Їх відданий друг і товариш був справжнім прихильником гри над сіткою. 

У цьогорічних змаганнях узяли участь чотири чоловічі аматорські колективи і… чарівна тернополянка, колишній гравець «Галичанки» Ксенія Кульчицька. Справжній лідер «Файного міста» протягом трьох проведених на майданчику поєдинків діяла на позиції ліберо як у молоді роки і стала одним із головних натхненників перемоги своєї команди. У вирішальній зустрічі срібні призери минулого чемпіонату області за три партії здолали опір іншого учасника обласних аматорських стартів — колектив Державної служби охорони.

P1300066

Заслуговують, безперечно, на відзнаку і дві команди Тернопільського національного економічного університету, у спортивному залі якого по вулиці Львівській і відбулися волейбольні баталії. Третє місце дісталося першій із них, у лавах якої виділявся досвідчений уже гравець Володимир Мірчев.

Та не спортивні підсумки виступили на перший план. Щирі слова подяки за пам’ять про непересічну людину, яка багато років очолювала фінансистів області, пролунали з уст дружини Василя Степановича Віри Любомирівни Якимів, брата Ярослава Степановича Музики, нинішнього директора департаменту фінансів облдержадміністрації, вірного соратника Василя Музики Степана Скибиляка, першого заступника обласного відділення НОКу України Віталія Ігнатенка. А шестирічний онук Олександр Войчук від усієї душі радів, що в переможців турніру і для нього знайшлася золота медаль. Як і волейбольний м’яч від олімпійців, з яким він не переставав гратися протягом усього турніру.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини