Вільне життя

Знає кицька…

Був час, коли Росія «брикалася» проти санкцій. Путін намагався переконати світ, що вони нічим особливим такій великій країні не зашкодять, а отже, не мають жодного сенсу.

Тепер і до нього, і до менших «вождиків» дійшло: європейські держави від своїх вимог не відступлять, вдаватимуться до ще жорсткіших заходів.

І вже заступник голови МЗС Росії Сергій Рябков ділиться із своїми співгромадянами невеселими прогнозами. «Ми думаємо, що за деякими напрямками, незалежно від того, що відбувається на Донбасі, нам слід очікувати подальшого посилення санкційного тиску», — каже. А як інакше? Для того, щоб хоч послабити напруженість на Донбасі, Кремль нічого не робить і не думає робити. Навпаки, шле туди все більше зброї, боєприпасів, замасковано й відкрито посилає війська. Весь світ про це знає, то чекати чогось іншого, ніж посилення санкцій, було б надто вже наївно. Навіть найдовірливіших росіян не здуриш, що тиск Заходу ось-ось припиниться. Тож вихід Рябков бачить один: треба вчитися працювати в цих умовах.

Що ж, знає кицька, чиє сало з’їла, знає, що їй недарма хвоста прищемили й прищемлять ще сильніше. То хай набирається терпіння.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини