Вільне життя

Корти у “Топільче” планують зробити платними

Начальник управління стратегічного розвитку міськради Юрій Дейнека провів зустріч з тенісистами-любителями. В рамках діалогу обговорювалися питання щодо можливої модернізації кортів, розташованих на території парку.

Пан Дейнека, виступаючи в ролі інвестора, запропонував провести реконструкцію з обов’язковим введенням плати за відвідування. Проте далеко не всі спортсмени-любителі погодились на запропоновані умови.

Згідно з умовами інвестора, платним буде лише ранковий та вечірній час. Безкоштовне відвідування буде забезпечуватись у обідній час – з 13 до 15 години. Подібні умови поставили під сумнів можливість доцільного використання тенісних кортів.

“На зустрічі було шестеро тенісистів-любителів, ми щодня граємо в теніс на безкоштовних кортах, – розповідає Олег Синовець. – А тепер нам пропонують грати лише в обідню пору, що майже неможливо. По-перше, всі ми на роботі, а по-друге, в літню спеку грати в теніс просто нереально. Ми за те, щоб вкладали гроші у розвиток тенісу. Але виходить так – там вже є майданчик, а його забирають, реконструйовують і роблять платним”.

На думку тенісистів, оптимальним варіантом буде введення безплатного режиму протягом трьох-чотирьох годин, а також реконструкція цілком безкоштовного тенісного майданчику.

До цих пір ситуація стосовно прийнятого рішення не вирішена. За попередньою інформацією, Юрій Дейнека не пішов на такі умови. Обговорення тривають.

Оксана МИКИТЮК

Фото з сайту “20 хвилин”

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини