Вільне життя

Кіпр — країна для туристів і бізнесу

Кажуть, колись Творець кинув у Середземне море великий золотистий листочок з райського дерева. Так виник Кіпр.

На острові близько 2 тисяч видів квітів, 140 з яких ростуть лише тут. Враховуючи, що в Європі і в Середземномор’ї різновиди квітів не перевищують трьох тисяч, то острів є справжнім ботанічним раєм. Це саме те місце на планеті, в якому чим вище вгору піднімаєшся, тим більше дізнаєшся про центр Землі. Мільйони років тому, коли бурлила магма на океанському дні і тектонічні плити африканського та азіатського материків влягалися, зіштовхувалися, і було їм тісно на дні — піднялися вгору. Так виник острів площею майже 10 тисяч квадратних кілометрів, який і досі росте, відчуваючи дихання морського дна та оцінюючи його балами Ріхтера. Так дно стало гірською грядою з найвищою точкою над рівнем моря грядою Тоодос, яка сягає майже двох кілометрів.
Народжена з піни морської, оспівана Гомером, Афродіта вперше ступила на землю саме тут. Кажуть, що навіть назву цей острів одержав завдяки їй, оскільки богиню кохання називали ще Кіпрідою. А можливо, назва пішла від багатих тут покладів міді, латинською — купрум.
Територія Республіки Кіпр включає 98 відсотків території острова, решту займають британські військові бази. У 1974 році острів у результаті 5-денної війни був жорстоко розділений надвоє. 60 відсотків контролює влада Кіпру. Решту — Турецька Республіка Північного Кіпру, яку визнає тільки Туреччина. ООН вважає цю територію окупованою і здійснює покладену Радою Безпеки місію «добрих послуг» на Кіпрі, сприяє громадам кіпріотів-греків і кіпріотів-турків в інтересах договірного врегулювання кіпрської проблеми. В країні чотири великі міста — столиця Нікосія, Ларнака та Пафос з аеропортами і портове місто Лімассол. У них проживає 70 відсотків усього населення, здебільшого християн. Країна безпечна для туристів і для ведення бізнесу.
Народна дипломатія долає відстані, зближує країни, єднає континенти. Українці в пошуках кращої долі впродовж кількох століть освоюють світові простори. Всюди наші земляки зарекомендували себе працьовитими, чесними, сумлінними. Оскільки саме в Україні і нині твориться світова історія, до нас прискіпливіше приглядається світ, громадськість країн, які самі пережили не ліпші часи й розуміють, як потрібна підтримка у скруті. Про це розмова із спеціалістом із інвестиційної діяльності республіки Кіпр та адвокатом Хрістофором ЛАРКО.
Пан Ларко залюблений у неймовірні красоти своєї батьківщини, її історію, культуру. Немає такого місця, яким би він не пишався. На Кіпрі 340 сонячних днів у році і суцільна рекреаційна зона з фешенебельними готелями, котеджами, бунгало, віллами на будь-який смак. Ціни гнучкі і залежать від часу замовлення путівки. Передбачений відпочинок з дітьми. Країна прагне відкрити нові туристичні маршрути, впроваджує новітні технології ведення екскурсійного бізнесу, урізноманітнює форми відпочинку, вдосконалює рівень сервісу, сприяє міжнародному підприємництву.
Треба сказати, що керівництво республіки Кіпр багато зробило для того, щоб країна стала відкритою не тільки для ділових людей, з перенесенням їхнього бізнесу під кіпрську юрисдикцію з мінімальним оподаткуванням, а й для простих громадян, які хочуть тут відпочивати самостійно чи мати свою нерухомість, проживати постійно на сонячному острові. Для перетину кордону не потрібна складна Шенгенська віза, хоча республіка Кіпр у Євроспільноті з 2004 року. Два роки тому парламентарії Кіпру прийняли закон про практично безвізовий режим, бо дозвіл «Про-віза» можна одержати через інтернет за 24 години без жодних інших документів.
Українцям бажають гідно вийти із нинішньої ситуації, зберегти державу цілісною та якнайшвидше оздоровити економіку. Торік Кіпр відвідали майже 34 тисячі гостей з України. Вважають, що саме спрощена віза і забезпечила темп зростання чисельності наших туристів до 76 відсотків порівняно з позаминулим роком.
— Туристів дуже багато, — говорить Хрістофор Ларко, — але туризм — тимчасова насолода. Багатьом хочеться тут мешкати, займатися бізнесом. Вони ще і ще раз повертаються сюди, а ми допомагаємо їм здійснити свої мрії.
Серед послуг, які надає офіс пана Ларко, — реєстрація та обслуговування кіпрських компаній, менеджмент та адміністрування, послуги номінального директора, секретаря, офісу, будь-які юридичні послуги, яких може потребувати кіпрська компанія. Юридична фірма пана Ларко забезпечує також юридичні послуги в питаннях імміграції, таких як підготовка документів для тимчасового або постійного виду на проживання, дозволу на роботу та кіпрське громадянство, послуги у сфері нерухомості.
Світ став мобільним. Цінні не лише міждержавні угоди, контракти з фірмами, громадами, ефективною стала й народна дипломатія, міжособистісні контакти, домовленості. Інтернет для цивілізованих стосунків долає будь-які відстані. Зв’яжіться з нами — і ви переконаєтеся! Забезпечуємо англомовний переклад.
Освоюйте нові галузі технологій, розвивайте стосунки, знаходьте нові форми ведення прибуткового бізнесу в сонячному та безпечному місці.

Christopher Larcou

United Nations Str.44

Orthodoxou Tower, 3rd floor,

6042 Larnaca – Cyprus

P.O.Box 40137, 6301 Larnaca

Tel: 00357-24250024

Fax: 00357-24250035

EMAIL: christopher@larcolaw.com.cy

Контактний телефон в Україні:

(050) 738-24-38.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини