Вільне життя

Міжнародний фестиваль «Burning Man» у США : не обійшлось і без України

Щорічний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «Burning Man», що стартував цими днями у пустелі Блек-Рок, штат Невада, у розпалі. Це – чи не найпопулярніший фестиваль у США, квитки на який розкуповують за лічені хвилини. Цьогоріч «Burning Man» зібрав рекордну кількість відвідувачів – 70 тисяч.


Серед скульптур однією з найцікавіших є «Любов», представник – Україна. ЇЇ творець – молодий одеський художник, лідер творчого об’єднання «Таке» – Олександр Мілов або ж Саша Мел, як його називають численні шанувальники. Скульптура складається з двох величезних фігур чоловіка та жінки, що сидять спинами один до одного, перебуваючи у стані конфлікту. Всередині розміщені дві дитини, що тягнуться руками одна до одної. Цим самим автор змальовує багато сімей, що своїми сварками лише ускладнюють життя дітям, змушуючи їх зустрічатись із безліччю проблем дорослого життя.

Rjl7Dn382h0
Висота конструкції близько 8 метрів, довжина – 18 метрів, вага – 4 тонни. Її особливістю є те, що уночі фігури дітей підсвічуються так яскраво, що постаті чоловіка і жінки розчиняються у темряві. Так би мовити, з приходом ночі усі бар’єри зникають.

uDXNUm2vlO4
По завершенні фестивалю, свою скульптуру Сашко планує переправити назад через океан і встановити у рідному місті – Одесі, адже всі його сподівання уже виправдані. Так би мовити, в гостях – добре, а вдома – завжди краще.

Катерина Гіза, 

студентка факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини