Вільне життя

Найвлучніша назва

У Росії майже все доросле населення схвалює дії Путіна, в день його народження надягає футболки, на яких великими буквами виписане ім’я президента. А в місті Грозному навіть багатотисячна демонcтрація з такої нагоди відбулася.

Проте дитячі голоси на підтримку «дяді Вови», мабуть, лунають ще недостатньо голосно. Тут — очевидне недопрацювання кремлівської пропаганди, яке незабаром буде усунуте.

Шлях до виправлення становища вказав депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов. Запропонував створити патріотичну дитячу організацію. Нібито нічого особливого, але є один суттєвий момент: участь у цій організації має бути навіть не «добровільно-примусовою», а відкрито примусовою. «Сьогоднішні часи багато в чому нагадують часи воєнні. Саме молодь, як правило, перебуває в перехресті ідеологічної зброї, стає жертвою розтлінної західної пропаганди. Речі, що здавалися неприйнятними в суспільстві 5—10 років тому, стають нормою», — так аргументує свою пропозицію пан Мілонов.

Символікою організації мають бути чорно-руді кольори й зображення Георгія Побідоносця. Назву для неї депутат пропонує на вибір: «Добродєли» або «Союз Святого Георгія». Та оскільки організація, в яку записуватимуть усіх, не питаючи згоди ні дітей, ні батьків, дуже нагадуватиме іншу, що вже свого часу існувала, то можна запропонувати для неї і третю назву: Путлерюгенд. Вона буде найкращою та найвлучнішою.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини