Вільне життя

Не втримав язика за зубами

У так званій «ДНР» такий собі Олександр Ходаковський вважається «секретарем Ради безпеки республіки». Недавно в інтерв’ю російському виданню «Фонтанка.ру» він дуже тепло відгукнувся про «матушку-Рассєю».

Хоч про це ні в Москві, ні в Донецьку не прийнято говорити вголос, Ходаковський, мабуть, пройнятий глибокими почуттями, відкрито визнав, що без втручання РФ тій «ДНР» давно жаба цицьки дала б. «Ми діємо, опираючись багато в чому на допомогу Росії, і витягуємо цю ситуацію завдяки тому, що матеріальна допомога становить приблизно 70 відсотків нашого бюджету, за моїми оцінками. І дозволяє нам виплачувати на сьогодні пенсії, зарплати, допомогу соціально незахищеним верствам», — розповів балакучий секретар.

А далі взагалі найшло на нього гостре нетримання язика за зубами. «Росія займається конспірологією, в певному сенсі. Вона не демонструє відверто всіх обсягів своєї допомоги», — розповів він загалу. І вирішив не залишити каменя на камені від московських таємниць. Сказав, що «білі конвої» — то тільки так собі. І взагалі допомога Москви не обмежується ні грішми, ні навіть військовою технікою та живою силою. Є ще один аспект — «методологічна допомога в питаннях створення вертикалі влади».

Хоч усі давно все зрозуміли, та маємо ще й свіже підтвердження того, що рішення про те, кого серед ватажків тієї «ДНР» ким замінити, кого арештувати, ухвалюють у Москві. Це така методологічна допомога.

Іван РИЖЕВСЬКИЙ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини