Вільне життя

«Олімпійське лелеченя» долетіло до Пущі-Озерної

Три сотні юних прихильників спорту, найактивніших і найрозумніших дітей із двадцяти п’яти областей України прибули сьогодні, 11 вересня, до столиці нашої держави. Протягом тижня в розміщеному в передмісті Києва санаторному комплексі «Пуща-Озерна» проходитиме фінал проекту «Ти Лідер: Твори! Вивчай! Перемагай!» 

Цей проект, без сумніву, стане яскравим продовженням ініційованих Національним олімпійським комітетом України п’ять років тому всеукраїнських спортивно-масових змагань школярів «Олімпійське лелеченя». За сім днів діти зможуть не лише знайти нових друзів, але й розкрити в собі лідерські якості, навчитися об’єднувати зусилля заради досягнення обраної мети, берегти природу, дбайливо ставитися до навколишнього середовища. І в чесній спортивній боротьбі визначити переможців в олімпійській вікторині, спортивній естафеті, рухливих іграх.

Учні 5-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів України протягом року виборювали право стати фіналістами змагань. Їх проведення, за повідомленням НОКу України, стало можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН та фундації «Кока-Кола» в реалізації міжнародної програми «Новий світ». Спочатку визначили сильніших у школах, далі — в містах і районах. А путівки на фінал дісталися кращим у своїх областях.

На Тернопільщині, до речі, завдяки «Олімпійському лелеченяті» до здорового способу життя долучилося понад півтори тисячі школярів. А під час обласних стартів, які відбулися на Тернопільському міському стадіоні на початку травня, тріумфували юні фізкультурники з Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича. І ось на початку нового навчального року — заслужена відзнака за ту перемогу.

Урочисте відкриття всеукраїнського фіналу відбудеться в неділю, 13 вересня. Участь у ньому візьмуть президент НОКу України Сергій Бубка, чемпіони і призери Олімпійських ігор Ірина Мерлені, Олена Костевич, Олексій Торохтій, Олена Говорова, Антон Кузнєцов та інші.

На фото: лауреати обласних стартів «Олімпійського лелеченяти». Переможці з Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича (в центрі) нині захищають честь Тернопільщини на всеукраїнському фіналі.

Фото з архіву редакції

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини