Вільне життя

Очко за поразку допомогло «Сєвєродончанці»

Якщо проведений торік перший турнір із волейболу серед жіночих команд пам’яті колишнього віце-президента Федерації волейболу України, ректора Тернопільського національного економічного університету Сергія Юрія мав статус всеукраїнського, то нинішній уже став міжнародним. 


Натомість формату змагань організатори не змінили. Чотири колективи — чинні чемпіонки Білорусі з мозирської «Перлини Полісся», віце-чемпіонки України із сєверодонецької «Сєвєродончанки», луцька «Континуум-Волинь-Університет» і господарки майданчика, чия команда віднині теж має потрійну назву «Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов», — визначили лауреатів за підсумками турніру в одне коло.

P1280558
Удруге підряд стати переможницями турніру підопічним Андрія Романовича, на жаль, не вдалося. Дві «сухі» перемоги над «Волинню» і «Перлиною Полісся» нівелювалися аналогічною поразкою від Сєвєродончанки». Для волейболісток останньої переможною виявилася… поразка в стартовий день від білорусок. Набране за поразку в п’яти сетах одне очко і стало вирішальним у боротьбі з «Галичанкою». А третє місце посіла «Перлина Полісся».

Прихильникам волейболу, яким не вдалося побувати на матчах традиційного передсезонного турніру, мабуть, буде цікаво, що, окрім Вікторії Дельрос, команду залишили також досвідчені Наталія Чернецька і Юлія Палій. Не дійшли, кажуть поінформовані джерела, згоди із керівництвом клубу щодо умов нового контракту.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини