Вільне життя

Переселенцям допоможе Червоний Хрест

 

Внутрішньо переміщені особи із Луганської та Донецької областей можуть отримати допомогу у тернопільських обласній та міській організаціях Товариства Червоного Хреста.

Про це розповіла провідний спеціаліст по роботі з молоддю Тетяна Магера. Зокрема, переселенці отримують вживані одяг та взуття, продукти і гарячі обіди, дитячі речі (одяг, ліжечка, ванночки, візочки), а також постіль і деякі предмети домашнього декору (штори, тюлі тощо). На сьогодні уже надано допомогу 2399 особам з числа внутрішньо переміщених. На це було спрямовано 474 тисячі 523 гривні.

Окрім того, додає Тетяна Магера, тернопільський Червоний Хрест має своєрідне шефство над Донецькою областю: переправляють туди машини із продуктами та одягом. На Донеччині роздають це цивільному населенню, у першу чергу — людям з особливими потребами, в інтернати, сиротинці та притулки. За словами пані Тетяни, місцеві ледь не до запчастин розбирають машини з допомогою — настільки гостро стоїть гуманітарне питання. Відтак нині Червоний Хрест оголошує про збір продуктів і сезонних овочів (моркви, буряку, капусти, картоплі тощо). Їх знову відправлять на схід.

А кожному з переселенців, хто прибув у Тернопіль і має відповідні документи, міська організація Товариства Червоного Хреста надає гігієнічний набір і продукти. Це спонсорує німецький Червоний Хрест. «Інколи переселені особи звертаються до нас вдруге. Запитують, чи можна ще раз взяти продукти і засоби гігієни. На жаль, ні. Поки що це разове явище, бо ми не знаємо, скільки ще людей до нас прибуде. А от вживаний одяг і речі для дому можна брати. Будь ласка, звертайтеся, ми завжди раді допомогти», — сказала Тетяна Магера. Звернутися у товариство Червоного Хреста можна за такою адресою: м. Тернопіль, вул. Гоголя, 2; телефон — (0352)52-10-62.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вікторія Маньовська

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини