Вільне життя

Петербурзький «ужас»

Те, що сталося в Петербурзькій дитячій онкологічній лікарні, виходить за межі здорового глузду навіть російського королівства «кривих дзеркал». Смертельно хвора на рак крові дівчинка років шести під крапельницею ледве ворушила розбитими губами.

Вона розповідала, як стогнала вночі, заважаючи медперсоналу спати, і «медсестри Лариса і Наташа» люто побили її за це (програма телеканалу IСTV «Гражданская оборона»). Від побаченого я похолов. У дитинстві (а воно припало саме на 70–ті роки минулого століття — пік «застою» і радянського «бєспрєдєла» брежнівської епохи) я теж часто хворів, лежав і в Підгаєцькій міській, і в Бережанській районній, і Тернопільській обласній дитячих лікарнях, але жодного разу не бачив, щоб медсестра вдарила хвору дитину. Бувало, що сварили, і то дуже лагідно, тих дітей, які вже почувалися краще і від лікарняної нудьги починали трошки пустувати. Навіть обіцяли, що вколять пекучі вітамінки в те місце дитини, де в неї накопичується енергія, але щоб били — не бачив.

Згідно з Біблією Бог скинув Сатану на планету Земля і той у передчутті швидкої поразки казиться і шкодить людям. Але тепер мені здається, що Сатану скинули не просто на Землю, а в її конкретне місце: в Росію.

Ярослав БОРСУК

м. Підгайці

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини