Вільне життя

Пляшка віскі для Путіна

Хіларі Клінтон, дружина колишнього глави Білого дому, вже заявила, що наступного року балотуватиметься в президенти США. Додамо: якщо вона виграє вибори, то повинна б поставити пляшку щонайкращого віскі Путіну. Володимира Володимировича леді Клінтон осідлала, наче коняку, і, як уже видно, саме на ньому поїде до своєї мети.

Знаючи, як ставляться до кремлівського правителя її потенціальні виборці, майбутня кандидатка в американські президенти вдало це ставлення використовує. Недавно викликала прихильність таким дотепом: «Я не дуже захоплююся Путіним, але в нього є одна риса — він може встати й сказати: «Я буду вашим наступним президентом». Цінителі гумору не могли не потішитися цією фразою. Адже в кожній нормальній державі той, хто балотується на пост її глави, до останнього часу не знає, чи стане ним. У США був випадок, коли лише кілька голосів визначили переможця. І тільки Путін ще до початку виборів знає, що виграє.

Пані Клінтон наголошує, що саме її держава повинна захистити не тільки себе, а й увесь світ від небезпеки, яка нині існує. Каже про це так: «Жодна країна в світі не підготовлена краще для того, щоб протистояти традиційним загрозам, що виходять від таких країн як Росія, Північна Корея та Іран…» Коли хтось на широких просторах «от Москви до самих до окраін» ще мав ілюзію, що світ не розглядає РФ як агресора, як світове опудало, то тепер має можливість упевнитися: розглядає, ще й ставить на перше місце, поперед інших авторитарних режимів. А майбутня кандидатка в президенти США продовжує: «Я давала відсіч противникам на зразок Путіна й зміцнювала союзників на зразок Ізраїлю, і я була в ситуаційному центрі в той день, коли ми дістали Бен Ладена». І запевняє: «Як ваш президент я зроблю все, щоб захистити безпеку американців».

Така позиція зміцнює шанси Хіларі Клінтон на перемогу. Тож, якщо таки здобуде її, то, мабуть, оцінить своєрідну послугу, яку нині їй робить агресор Путін, і могорич йому виставить.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини