Вільне життя

Поки снігу немає

Майже вісім десятків стріляючих лижників боролися за нагороди відкритого чемпіонату Тернопільщини з літнього біатлону, який минулих вихідних відбувся на навчально-спортивній базі обласного ФСТ «Колос» у Підгородньому. В гості до вихованців місцевої ОДЮСШ приїхали їхні ровесники з п’яти районів краю, Новояворівська на Львівщині, спортсмени з інших областей, які нині займаються в навчальному закладі під керівництвом досвідченого наставника Ігоря Починка. 

Про напругу боротьби свідчить хоч би та обставина, що стати переможцем в обох дисциплінах — спринт-кросі і лижеролерній гонці вдалося лише тернопільській динамівці Василині Ільницькій, якою опікуються Ірина та Олег Меркушини. У суперечці дівчат середньої вікової групи спочатку на якусь мить (0,5 секунди) випередила вихованку Ігоря Починка Дарину Гаврищук. А ось перегони на лижеролерах принесли їй уже більше хвилини переваги над іншою підопічною наставника олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної, бронзовою призеркою спринту Іванною Пазинюк із села Пороги Богородчанського району Івано-Франківської області.

P1290832

Тим часом у старшій віковій групі срібні призери спринту Микола Марфут і Мар’яна Брикайло з Тернопільського району (займаються під керівництвом Назарія Бурика) зуміли під час другого змагального дня взяти реванш у Романа Бригадира з Лановеччини і підопічної Світлани Крикончук та Ігоря Починка Наталії Дячук. А перегони юнаків середньої групи завершилися подвійною перемогою гостей із Новояворівська — Дмитра Демковича і Володимира Фірцовича. Двічі на третю сходинку вдалося піднятися ще одному новому підопічному Ігоря Починка Іванові Рогацькому. А Андрій Оленюх із Мишковичів, яким в ОШВСМ опікуються Ігор Сцібайло і Олег Бунт, фінішував другим у лижеролерній гонці.

Нарешті невдача наймолодших господарів, які в спринті поступилися першістю Юлії Городній і Сергієві Партиці з Новояворівська, змусила їх максимально зосередитися під час гонки на лижеролерах. Тому перемоги вихованця досвідченого тренера Івана Стецюка Давида Драбика з Москалівки на Лановеччнині і підопічної Володимира Моравського Мажени Зорій видавалися цілком заслуженими. Аби отримати нагороди, на п’єдестал пошани піднялися також Віталій і Мар’яна Мандзин, Андрій Ридліцький, Ольга Славська, Роман Костюк, Петро Дзюбановський, Євген Лозовий, Ольга Гончарук. І, звісно, всіх присутніх не могли не порадувати успіхи наймолодших вихованок подружжя Меркушиних — 10─11-річних доньки Олександри Меркушиної і Катерини Ільницької. За рік-другий, якщо і далі так працюватимуть, обов’язково будуть серед лідерів.

Під час церемонії відкриття учасники чемпіонату дружно привітали старійшин тренерського цеху. Звання «Заслужений тренер України» присвоєно Миколі Петровичу Опанасюку. А Іван Григорович Стецюк удостоєний грамот облдержадміністрації і Всеукраїнського ФСТ «Колос».

На фото: переможниця гонки на лижеролерах Мар’яна БРИКАЙЛО; Роман БРИГАДИР разом зі своїм першим наставником Іваном СТЕЦЮКОМ; інші миттєвості змагань.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини