Вільне життя

Півтисячі дослідів — за один день

Тернополян та гостей міста запрошують на «Наукові пікніки», що відбудуться на Театральному майдані у неділю, 27 вересня. Дітям і дорослим із 12.00 до 18.00 демонструватимуть цікаві досліди.

Також учасників залучатимуть до інтерактивних експериментів у галузі хімії, фізики, астрономії, біології.

— За допомогою них учені наочно пояснюватимуть глядачам складні наукові явища, — розповідає координатор «Наукових пікніків» у Тернополі Христина Білінська. — Присутні зможуть не тільки поспостерігати, але й особисто долучитися до дослідів, пізнавальних ігор та конкурсів, управління моделями роботів. Плануємо, що під час дійства понад 40 команд учасників проведуть майже півтисячі експериментів — від найпростіших до потужних. Зокрема, цього року чекаємо на гостей з Варшавського Центру Науки Копернік та навчального центру «ЛандауЦентр», що знаходиться в Харкові.

Напередодні «Наукових пікніків» 25—26 вересня в Українському домі «Перемога» організатори також проведуть семінари для координаторів дійства, учасників студентських рад, чиновників, педагогів та представників громадських організацій, що займаються популяризацією науки та профорієнтацією молоді.

Зазначимо, що у Тернополі «Наукові пікніки» пройдуть уже втретє. Такі ж заходи цього року вже відбулися або заплановані найближчим часом ще у дев’яти областях України.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини