Вільне життя

Таки побачили…

Місія ОБСЄ давно вже спостерігає за виконанням Мінських домовленостей. І не завжди однозначно можна оцінити її роботу.

То каже, що не вистачає доказів, аби твердо заявити про порушення угоди з боку сепаратистів та росіян. То щось підозріле увижалося їй на нашому боці. Якось боєць одного з добровольчих підрозділів розповідав. Нахабно пре на наші позиції російський танк. Коли підійшов уже майже впритул, його підбили. Тут же спостерігачі місії нагодилися. Констатували: українська сторона не дотрималася домовленостей.

Та ось пильні європейці таки все побачили в реальному світлі. Олександр Хуг, один з очільників місії, заявив: «Ми спостерігали рух військової техніки, в більшості випадків від лінії розмежування на контрольованій урядом території… Озброєння, в тому числі танки, рухалося на захід. СММ не зафіксувала паралельного руху в таких же масштабах у районах, контрольованих так званою ДНР. Зате СММ, навпаки, бачила озброєння в районі Горлівки».

Тобто українська сторона техніку відводила, а протилежна й не думає цього робити. Зрештою, при достатній пильності місія може таке побачити не лише в одному місці, а по всій лінії розмежування.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини