Вільне життя

Тернопільський літак може “приземлитися”

Меморіал з літаком, розташований недалеко від території паркуНаціонального відродження“, можуть зняти. Розмови про це з’явилися після прийняття законуПро декомунізацію“.


Далеко не всі тернополяни поділяють таку думку. Наприклад, пан Ігор пише: “Реставрувати і залишити. Літак вже, можна сказати, став символом нашого міста. Безглуздо його демонтовувати. Ганьба тому хто це зробить.”. У відповідь до цього коментаря був опублікований ще один, на цей развід анонімного дописувача: “Відновлення. Це всетаки, одна із візитівок нашого міста! Щодо коштівне проблема зібратипроблема відслідкувати їх використання“.

Інші вважають, що без демонтажу не обійтися, адже сам пам’ятник встановлювали ще за часів Радянського Союзу, і на фюзеляжі до цих пір можна прогледіти радянську символіку. Також можна зустріти саркастичні коментарі, на кшталт: “Звичайно, що це наступна спроба дерибану землі. Спершу під гаслами аварійності конструкціїперевірка не підтвердила. Тепер під гаслом декомунізації. Тупішого приводу дерибану землі ще не чула і не бачила. Аварійна конструкціяремонтуйте, посилюйте, а вхід в парк (єдиний, до речі, “ПАРАДНИЙ“) ЗАЛИШТЕ В СПОКОЇ“.

На даний момент міська рада не публікує інформацію стосовно подальших дій. Варто зазначити, що депутати пообіцяли обов’язково врахувати думку місцевих жителів в ході вирішення даного питання.

Оксана МИКИТЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини