Вільне життя

У краєзнавчому музеї вшанували тернопільського поета

У Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулася година поетичного слова. Її присвятили 75-річчю від народження тернопільського поета Василя Ярмуша.

Годину поетичного слова відкрив директор музею, голова Тернопільської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Степан Костюк. Про велич поета, його мрію про незалежну Україну, безсмертя імені та поезії говорив журналіст Ярослав Гевко.

Враженнями щодо глибини поетового слова поділилися голова обласної організації Національної спілки письменників України Олександр Смик, заслужений діяч мистецтв України Орест Савка, голова Тернопільського міського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Дарія Чубата та директор Денисівського краєзнавчого музею Богдан Савак.

Теплом, любов’ю і гордістю за батька вразили слухачів слова дочки поета Мирослави.

Присутнім продемонстрували хроніко-документальний фільм «Я відшукаю папороті цвіт» за сценарієм тернопільського літератора Ярослава Гевка. Фільм розповідає про Василя Ярмуша не тільки як про поета, а й як людину, великого мрійника і життєлюба, закоханого в рідне Поділля та його людей.

Також репрезентували виставку із фондових матеріалів Тернопільського обласного краєзнавчого музею «Недоспівана пісня», присвячена життю і творчості Василя Ярмуша.

Ірина ЛЕНЧУК,

головний зберігач фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини