Вільне життя

У США встановили перший пам’ятник “Небесній сотні”

20 вересня цього року відбулося урочисте відкриття та освячення першого пам’ятника “Небесної Сотні та Героям України” у США. Монумент встановили біля Української Православної Церкви Святого Андрія, що у Блумінгдейлі, штат Іллінойс.


Церемонію освячення проводив Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет.
На урочистому відкритті були присутні Міністр фінансів України Наталія Яресько, Генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, Губернатор штату Іллінойс Брюс Раунер та конгресмен Пітер Роскам.

wlHAS9e-7tU
Також на церемонії відкриття зачитали листи-привітання сенаторів Джона МакКейна та Марка Кірка.

uot9gmDhZA4
Вже не раз переконуємося, що події Майдану свого часу сколихнули кожного. Хто б міг подумати, що саме завдяки цій трагедії увесь світ знатиме, що то таке – Україна, більше того – любити і поважати її. Це – величезний крок вперед для кожного українця і держави загалом. Проте, ціна цьому просто нереальна: чимало юних хлопців, турботливих татусів і люблячих дідусів загинуло, борючись за нашу свободу, незалежність і краще майбутнє. Та, пам’ять людська – не водиця. Ми пишаємося, ми поважаємо, ми любимо і віримо у краще майбутнє для нашої держави та нації. Доки живе пам’ять і віра, доти будуть жити у серцях наші, відчайдушні тілом і душею, захисники.

Катерина ГІЗА,
студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка факультету філології та журналістики. 

Фото авторки

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини