Вільне життя

Частіше треба зустрічатися

Немов старі друзі зустрілися після тривалої розлуки. Саме таке враження залишилося, коли протягом двох минулих вихідних, 12-13 вересня, спостерігав за стартами обласної спартакіади команд галузевих профспілок та трудових колективів виробничої і соціальної сфер. 

Тривала ота розлука, як вдалося з’ясувати під час спілкування з головою Тернопільської обласної ради профспілок Андрієм Присяжним, була викликана рішенням президії проводити спартакіаду один раз на два роки. Профспілки, як і переважна більшість людей в Україні, нині переживають далеко не кращі часи.

— Однак більшість із 223 фізкультурників семи галузевих профспілок і п’яти підприємств, які боролися за командну чи особисту першості в десятьох видах спорту, — повідомив далі Андрій Володимирович, — не схвалили подібної ініціативи колегіального органу. Тож народна, так би мовити, воля диктує повернення до проведення щорічних профспілкових спартакіад, в яких традиційно беруть участь кращі атлети з фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Україна», «Спартак».

А й справді, де ще аматорам-рукоборцям, для прикладу, вдасться кинути виклик людині-горі, газовику з Підгайців Романові Резняку. Після вирішальної сутички у ваговій категорії понад 90 кілограмів Ярослав Гонтар із профспілки працівників культури з повним правом може сказати, що боровся з велетнем практично на рівних. Хоча його поразка була все таки більш очікуваною.

Участь кращих із кращих у своїх збірних і зумовила напружену боротьбу в більшості з видів. У турнірі з армспорту перемогли також Олег Хом’як із профспілки працівників культури і Назар Півньов із «Текстерно». Змагання гирьовиків не могли не потішити участю уславленого ветерана Петра Багрія з профспілки агропромислового комплексу, його партнера по команді Сергія Суся, Антона Дюля з «Текстерно» і екс-чемпіона світу Романа Сіправського з молокозаводу, який, щоправда, перевершити результат заслуженого тренера і майстра спорту міжнародного класу перевершити не зміг.

Із перемогою в легкоатлетичному двоборстві привітаймо Ірину Середу та Івана Твардовського з освітянської профспілки, Олену Клименко та Олега Бабія з профспілки агропромислового комплексу. В змаганнях шахістів не було рівних ватрівчанину Євгенові Шегді, шашкістів — Тарасові Турчину з профспілки працівників культури. Працівник Тернопільської «Укрпошти» Юрій Дмитришин може гордитися званням кращого Робін Гуда в стрільбі з пневматичної зброї, а Світлана Лучанко з «Укртелекому», і Петро Канат із «Тернопільгазу» — в дартсі.

Нарешті суперечка в командних видах завершилася тріумфом міні-футболістів з обленерго, волейболістів молокозаводу і канатоборців із «Тернопільгазу». Під час турніру богатирів, як, ви, шановні читачі, безперечно, здогадуєтеся, Роман Резняк, ставши позаду, пильнував, аби конкуренти не перетягли партнерів на свій бік.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини