Вільне життя

Чудово восени на лижах політати

Під час урочистого відкриття відкритого чемпіонату області зі стрибків на лижах із трампліна пам’яті Юліуша Словацького капітани команд одночасно підняли на флагштоках український і польський прапори. Адже серед півсотні юних атлетів були не лише спортсмени нашої та Івано-Франківської областей, Києва, але і з Польщі.


Наймолодші з діток традиційно розпочали польоти з п’ятнадцятиметрового трампліна. У двох вікових групах усі призові місця дісталися господарям. Перемогли Олександр Шовкопляс і Микола Яросевич, призерами стали Костянтин і Максим Дроздови, Руслан Шумський, Роман Морозов.

А 11-12-річні юнаки і дівчата вже підкорили і тридцятиметровий трамплін. Чемпіонські титули вибороли вихованці Кременецької СДЮШОР Артем Куцевич і Лілія Романюк. Відзнак за друге місце удостоїлися Антон Корчук із Верховини на Івано-Франківщині і Тетяна Пилипчук із Кременця, за третє — теж місцеві юні таланти Олександр Бевзюк, Любомир Плисюк і Віталіна Герасим’юк.

10

Та найбільш видовищними, звісно, стали польоти із сорокаметрового трампліна. У віковій групі 2001—2002 років народження потрійну перемогу знову здобули кременецькі стрибуни — Іван та Андрій Пилипчуки та Олександр Шумбарець. А в старшій віковій групі їх земляк Назар Біяк у боротьбі за чемпіонський титул зміг випередити Хорберта Горше з польського міста Загуж. Третє місце тим часом розділили киянин Юрій Шуменко і Василь Нікіфорук із Кременця.

11

На завершення ж не можна не відзначити, що організатори і суддівська колегія доклали максимум зусиль для належного проведення змагань. Добре підготували трампліни зі штучним покриттям, усіх учасників пригостили бургерами і соками. На згадку ж про турнір кожному вручили пам’ятну відзнаку з портретом Юліуша Словацького та емблемою Кременця.

Юні кременецькі стрибуни займаються під керівництвом досвідчених наставників Олега Бережанського, Василя Нікіфорука і Ярослава Карпця. Після завершення чемпіонату четверо кращих вихованців Кременецької СДЮШОР разом із Василем Нікіфоруком вирушили до Румунії, де найближчими вихідними посперечаються за нагороди «Кубка Карпат».

П. КЛОЧКО,
голова обласної федерації зимових видів спорту.

Фото Алли Ольшанецької

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини