Вільне життя

Як Маньку-облігацію

Злякалася Манька-облігація, коли Жеглов пригрозив їй: поїдеш, мовляв, красуне, на 101 кілометр. Тобто виселять із Москви і заборонять під’їжджати до неї ближче ніж за 100 кілометрів.

А в столиці — і блатні приятелі Маньки, і ресторани, в які вони її водили, і взагалі все, без чого не уявляла свого життя. Тож відразу забула вона про злодійські «понятія» та «злила» капітану Жеглову потрібну йому інформацію.

Пані Валентина Матвієнко, звичайно ж, не якась там Манька-облігація. Вона в російському парламенті очолює Раду Федерації. Але то тільки за посадою ця жінка така поважна. За своїми діями — зовсім ні. Коли Путін, бавлячись у демократію та дотримуючись формальностей, яких міг би й не дотримуватися, звернувся в згадану Раду за дозволом ввести в Крим російські війська (ніби йому на щось потрібен чийсь дозвіл), то пані Матвієнко дуже активно диригувала засіданням, аби депутати погодилися. За це її і Європа, і США визнали причетною до порушення територіальної цілісності України і заборонили в’їзд на свою територію.

А тут — Всесвітня конференція голів країн-учасниць Міжпарламентського союзу. І очільниця Ради Федерації РФ мала б прилетіти до Нью-Йорка та взяти участь у цьому заході. То як же бути в такій ситуації? Кмітливі американці знайшли вихід. Вирішили в зв’язку з такою подією надати Матвієнко візу, але обмежену. Слухняній Путіновій поплічниці можна прилетіти до Нью-Йорка, але не має вона права віддалитися далі, ніж на 25 кілометрів, від штаб-квартири ООН. І нічого їй затримуватися хоч би на день після закінчення конференції. Фактично до Маньки-облігації її прирівняли. Ось тут вам, пані, можна перебувати, та й то тимчасово, а далі не потикайтеся.

Кремль дуже образився на таке ставлення до російської високопосадженої дами, та що тут удієш. Яке ставлення до себе заслужила, таке й має.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини