Вільне життя

І до Львова дісталися

Від окупованих міст і сіл Донеччини, де безчинствують російські найманці та їхні ж регулярні війська, до Львова далеко. Та спецслужби РФ і місто Лева не залишили поза увагою.

Нещодавно у Львові проходив форум видавців. І на ньому розповсюджували антиукраїнську літературу. За цим фактом СБУ відкрила кримінальне провадження. Під час наради в ОДА начальник управління Служби безпеки в області Віктор Андрійчук розповів: вихідні дані вказують, що книги нібито надруковані в харківському видавництві «Фоліо». Та фахівці із СБУ мали досить підстав, щоб написаному не вірити. «У цій справі не все так просто. Частина книг під маркою українського видавництва була надрукована в Російській Федерації. Це спецоперація російських спецслужб», — роз’яснив керівник управління.

На Донбасі Кремлю вдалося порушити мир і спокій, він же там постійно нагнітає напруженість — і зброю та боєприпаси сепаратистам постачає, і свої війська посилає туди. Але Донбасу загарбникам мало. «Ми повинні розуміти, що чим спокійніше буде на сході, тим голосніше буде на заході країни. Тобто коли менше будуть стріляти в Донецькій і Луганській області, тоді буде збільшуватися ймовірність різного роду провокацій на Західній Україні» — застерігали на нараді.

Спроба продавати антиукраїнську літературу під час форуму — переконливий цьому доказ.

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини