Вільне життя

І покажем, що ми, браття, козацького роду!

Найближчої суботи, 12 вересня, як і завжди на День фізичної культури та спорту, на набережній Тернопільського ставу буде людно. І переважна більшість — принципові прихильники здорового способу життя. 

Уся справа в тім, що о пів на першу пополудні любителів бігу не лише з нашої, але й із багатьох інших областей і навіть імовірних гостей із-за кордону традиційно покличе на старт уже дев’ятнадцята відкрита першість Тернопільщини та обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з оздоровчого бігу. Як завжди серед організаторів також обласна і міська фізкультурно-спортивні організації, обласні федерація легкої атлетики і відділення Національного олімпійського комітету України, які напередодні галузевого свята нині також традиційно проводять «Олімпійський тиждень».

Для тих, хто під час «Тернопільської озеряни-2015» уперше вирішить спробувати сили в нелегкому випробуванні з подолання дев’яти кілометрів навколо ставу, необхідно знати, що реєстрація допущених лікарями до старту учасників розпочнеться з десятої ранку в літньому павільйоні бару «Максим». Нагороди особистої першості дістануться лауреатам аж дванадцяти вікових груп — від наймолодших, яким уже під силу біг на витривалість, і аж до поважних ветеранів. Урочисте ж відкриття на пристані Тернопільського ставу розпочнеться опівдні.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини